21 Gru
Posted by Super User

Dzień dobry 🙂❤️Kochani magia i atmosfera Świąt coraz bliżej🥰Chciałam Wam umilić czas świątecznym akcentem i przygotowałam tutorial z Aniołkiem❤️🎄 Jeśli macie ochotę stworzyć i przyozdobić nim Waszą choinkę bądź okno wypatrujcie mojego tutoriala wkrótce na Royal-Stone - akcesoria do tworzenia biżuterii ❤️
Miłego dnia! ❤️

Czytaj dalej i pobierz tutorial
28 Lis
Posted by Super User

Szczególną uwagą i miłością darzymy naszą kolekcję Mindfulness. Charakteryzuję ją wyjątkowa dbałość o szczegóły, wyrafinowana forma i współgrająca z motywem oprawa. Inspiracją do powstania kolekcji była potrzeba medytacji piękna, uważność i powrót do wewnętrznej harmonii.

CZYTAJ WIĘCEJ
28 Lis
Posted by Super User

Wkrótce w Naszej pracowni pojawi się nowa kolekcja której motywem przewodnim będą surowe, nieoszlifowane minerały. Zafascynowani pierwotnym pięknem surowych, nietkniętych ludzką ręką kamieni, ich naturalną formą i niepowtarzalnym kształtem, postanowiliśmy stworzyć kolekcję wisiorków zaprojektowanych tak aby wydobyć pierwotne piękno i moc zaklętą w minerałach.

CZYTAJ WIĘCEJ
19 Lis
Posted by Super User

Dobry wieczór❤️🙂Kochani dużo się ostatnio działo w naszej pracowni🙂 Były przygotowania, oprawianie prac, dekorowanie gablotek, rozmowy, ustalenia i spora trema przed wystąpieniem na otwarciu Naszej pierwszej wystawy🥰
Dzięki uprzejmości Galeria Sztuki Jaworze która udostępniła nam cudowną przestrzeń wystawową mieliśmy okazję zaprezentować nasze prace, które tworzymy wspólnie jak i indywidualne projekty.
Wernisaż odbył się wczoraj, wystawę można zobaczyć do 22.12.2022 r. Serdecznie zapraszamy! 🙂❤️

ZOBACZ WIĘCEJ