Wędrując w świecie symboli w zachwycie i poszukiwaniu inspiracji przychodzimy dzisiaj do Was w medytacji symbolu mandali. Symbol wszechświata, życia, rozwoju duchowego.
W jej centrum znajduje się piękny okaz granatu o odcieniu alamandyn którego kolor symbolizuje Czakrę podstawy.
Czakra podstawy dotyczy naszego stanu wewnętrznego, naszego spokoju, naszego poczucia bezpieczeństwa i stabilizacji. Odnosi się do żywiołu ziemi, a więc i wszystkich ziemskich rzeczy jak nasze ciało, nasze zdrowie, przetrwanie, nasza materialna i finansowa egzystencja, umiejętność zaspokajania swoich potrzeb.
Mandala rozpoczyna cykl mandali z kolorami czakr. Mandalę wykonaliśmy w wymiarach 7 x 5 cm. Dostępna na zamówienie. Zapraszamy❤️

Zapraszam do kontaktu poprzez formularz kontaktowy lub na mediach społecznościowych (Facebook, Instagram).

Lunula, piękny kobiecy symbol o pradawnym pochodzeniu. Z przyjemnością wracamy do tego motywu 🥰. Dzisiaj prezentujemy kolczyki lunule z kamieniem księżycowym.

Te urocze maleństwa wykonaliśmy w wersji na łańcuszku ale mogą też być tylko z biglami.

Materiały: czysta miedź, kamień księżycowy

Wymiary 7 x 4 cm

Dostępne na zamówienie ❤️. Zapraszam do kontaktu poprzez formularz kontaktowy lub na mediach społecznościowych (Facebook, Instagram).

Kochani uwielbiamy tworzyć dla Was,ale tak kocham miedź,że sama często noszę prace z naszej Pracownia Miedzianej Magii.
Chciałabym Wam pokazać jedną z takich rzeczy które zrobione są dla mnie🙂 Praca dla jednej z naszych klientek bardzo mnie zainspirowała.
Powstała kolia/czoker z turkusem i wzorami słowiańskich tatuaży. Jeśli macie pomysł na swoją kolię, kamień i wzory z radością stworzymy dla Was coś wyjątkowego❤️
Dobry wieczór 🙂 Dzisiaj z Naszej pracowni wyleciał na świat wisiorek ze skrzydłem motyla i chrysocollą. Praca powstała w intencji i na zamówienie indywidualne. Bardzo się cieszymy, że mogliśmy tworzyć coś całkowicie nowego. Dziękujemy za piękną inspirację!
Jeśli chcecie zamówić wyjątkową, spersonalizowaną biżuterię dopasowaną do Waszej wizji, pomysłu, zapraszamy❤️

Dobry wieczór 🙂 Kochani w Pracownia Miedzianej Magii powstała kolejna kolia inspirowana średniowiecznym wzornictwem 😊 Nazwaliśmy ją Jaga, bo skoro niedawno powstała kolia inspirowana Twardowskim, to i jest i Ona.

Drugi wisiorek z cyklu Leśna kolekcja z motywem wilka.

Read More

Wisiorek z okrągłym labradorytem i motywem smoczego skrzydła. Bardzo energetyczny i wyjątkowy wisior o szczególnej wibracji.

Read More
Kochani chcemy Wam pokazać najnowszy projekt który powstał w Pracowni na indywidualne zamówienie klientki 🥰
Zafascynowani latem które jest doskonałą okazją do spotkań i celebracji życia prezentujemy letni diadem z motywem półksiężyca i kwiatowym wzorem na miedzi. 🙂
To cudowne poczuć się pięknie dodając sobie odrobinę magii dodatkiem który może towarzyszyć nam w ważnych dla nas chwilach jak i w codziennym życiu❤️
Diadem dostępny jest na zamówienie. Istnieje możliwość dobru kamienia. Zapraszamy❤️
Dzień dobry 🙂 Lato już prawie w pełni, wszędzie zieleń i śpiew ptaków.
Read More

Wyjątkowa praca w Pracowni Miedzianej Magii

Dzień dobry! 🙂 W ten piękny, słoneczny dzień przyleciała do nas pszczoła:) Projekt na indywidualne zamówienie, bursztyn, onyks i czarny opal zdobią ciało małego, pracowitego stworzenia.
Wkrótce poleci w świat, ma daleką drogę bo aż za ocean. Jeszcze tylko doczepimy jej po bokach skrzydeł łańcuszek i wyprawimy w świat do jej nowego domu.
Jeśli chcecie posiadać własnego owada napiszcie. Projekt dostępny jest na zamówienie.